Utakmice koje su protivnici napadali

Susret s raznim događajima je iskustvo. Za glavnog trenera Tottenhama Hotspura Joséa Mourinha prošao je puno mečeva, ali prvi put nije uspio pobijediti s tri gola ispred.

Za igru ​​koja je završila, svi su oduševljeni ovom igrom. To je bio Tottenham Hotspur neriješeno 3-3 protiv West Ham Uniteda. Ovo je drugi put da je Tottenham Hotspur izjednačen kontrom u posljednjoj minuti utakmice. U uvodnih 16 minuta, noseći dres Tottenham Hotspur, odigrali su vodstvo od 3 gola i kontrolirali apsolutnu prednost na terenu. Međutim, u posljednjih 10 minuta izjednačili su ih protivnici. Većina ljudi misli da je to bila taktička pogreška glavnog trenera Joséa Mourinha.

Navijači koji su gledali utakmicu trebali bi vidjeti i reakcije trenera dviju momčadi, što je zaista slatko. Međutim, izvanredan nastup igrača West Ham Uniteda koji su nosili nogometni dresovinapokon je uzbudio njihovog glavnog trenera.